Komentarze użytkownika

@Dlaczego ludzie posyłają dzieci do szkoły? (16 marca 2021 11:30)

Jak widzę z dyskusji jestem chyba jedyną osobą, która uczy dzieci (bliźniaczki) w domu już od 6 lat. Moje dziewczyny są w 6 klasie, jedynie j.angielskiego uczą się z panią, która przychodzi do nas 3 razy w tygodniu. Może będę nieskromny ale moje dzieci przewyższają intelektualnie swoich rówieśników. Pomagają również swoim koleżankom i kolegom w odrabianiu prac domowych, także rok starszym. To nie jest prawda z rakiem relacji rówieśniczych, moje dzieci mają sporo kolegów i koleżanek na osiedlu. Na egzaminach końcowym ostatnio z historii przygotowały prezentacje jedna o reformacji i krytyczne ujęcie Marcina Lutra i ile zła z tego wyniknęło, druga o cywilizacji Inków. Niestety trafiły na egzaminatorkę protestantkę, kt&oacut ...

17 marca 2021 21:46

@O piosenkach, które już znamy (14 lipca 2018 09:32)

Ja również rzadko komentuję ale codziennie czytam Pańskie wpisy i są one dla mnie wielce inspirujące. Czasami ich nie rozumiem ale wiem, że mają drugie dno i to jest najlepsze, ponieważ jest tak, że chodzi za mną ten tekst kilka dni. A już na pweno znając ten styl to tekst nigdy nie jest taki oczywisty jak się wydaje. Wielkie dzięki!

PS.

Byłem we Władysławowie nad morzem w tym samym okresie co Pan i kupiłem dwa razy "Warszawską" i własciwie poza Pańskim felietonem ciężko było na czymś oko zawiesić. Za bardzo podniósł Pan poziom. A tak nawiązując do tego felietonu to niestety ja rzdko spotykałem kogoś niewytatuowanego;)

Pozdrawiam,

14 lipca 2018 13:24

@Marvin Heemeyer, czyli raz jeszcze o zmartwychwstaniu (15 czerwca 2018 09:43)

Kilka lat temu także w Stanach była krótka zajawka w internecie, że facet walczył z urzednikami stanowymi o możliwość wypasania bydła na łące, która należała do państwa, a jego rodzina od 150 lat wypasała tam bydło. Natomiast urzędnicy stwierdzili, że ta stara umowa wygasła i zabronili mu wypasu. Z całych stanów zjechali się obrońcy z bronią automatyczną i o ile dobrze pamiętam około 1,5 tys. osób obstawili ranczo i bronili przeciwko FBI. Nie mogę tego znaleźć w sieci.

15 czerwca 2018 22:04

Strona 1 na 1.